Šis 1.5 MT Overdrive (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 1999. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4155mm |
| Platums | 1661mm |
| Augstums | 1295mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1405mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1395mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 212litre |
| Pašmasa | 919kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 212litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 74mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 130Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200up to 4 400 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 670km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.