Šis 2.0 AT (128 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1695mm |
| Garums | 4530mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2735mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1840litre |
| Pašmasa | 1380kg |
| Pilnā masa | 2010kg |
| Darba tilpums | 630kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 128bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 178Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 790km |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.