Šis 3.0 AT 8seat (220 hp) dzinējs tika uzstādīts XR30/XR40 [Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 78 |
| Garums | 4750mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1770mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2925litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 515litre |
| Pašmasa | 1630kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 304Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 750km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.