Šis 2.7 AT Overdrive (164 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Access Cab pickup 2-doors, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 890km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2694cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 164bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 248Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 95mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5286mm |
| Platums | 1834mm |
| Augstums | 1669mm |
| Garenbāze | 3231mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 206mm |
| Pašmasa | 1556kg |
| Pilnā masa | 2200kg |
| Darba tilpums | 644kg |
| Permitted road-train weight | 3402kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1867x1440x457mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.