Šis 4.0 AT Overdrive 4x4 L1 (236 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Double Cab pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 710km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 3956cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 236bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5286mm |
| Platums | 1895mm |
| Augstums | 1781mm |
| Garenbāze | 3246mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1610mm |
| Klīrenss | 239mm |
| Pašmasa | 1855kg |
| Pilnā masa | 2472kg |
| Darba tilpums | 617kg |
| Permitted road-train weight | 3674kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1531x1440x457mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.