Šis 2.0 MT (97 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 1992 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 97bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4360mm |
| Platums | 1685mm |
| Augstums | 1825mm |
| Garenbāze | 2230mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1360kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.