Šis 1.8 AT (76 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 1996 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | Benzīns |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 76bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Garums | 4435mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1870mm |
| Garenbāze | 2715mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Pilnā masa | 2125kg |
| Darba tilpums | 750kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.