Šis 4.7 AT 4WD (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Access Cab pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2000 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 427Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4664cm3 |
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5525mm |
| Platums | 1910mm |
| Augstums | 1796mm |
| Garenbāze | 3259mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1674mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1648mm |
| Klīrenss | 274mm |
| Pašmasa | 2049kg |
| Pilnā masa | 2735kg |
| Darba tilpums | 686kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 710km |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.8second |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 22.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.