Šis 5.7 AT 4WD (381 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crew Max pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 543Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 5663cm3 |
| Dzinēja jauda | 381bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5809mm |
| Platums | 2029mm |
| Augstums | 1925mm |
| Garenbāze | 3700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1725mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1725mm |
| Klīrenss | 254mm |
| Pašmasa | 2578kg |
| Pilnā masa | 3265kg |
| Darba tilpums | 687kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 760km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.