Šis 4.0 AT (236 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Double Cab pickup 4-doors, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 4000cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 236bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5809mm |
| Platums | 2029mm |
| Augstums | 1925mm |
| Garenbāze | 3700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1725mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1725mm |
| Klīrenss | 274mm |
| Pašmasa | 2236kg |
| Pilnā masa | 2902kg |
| Darba tilpums | 666kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.