Šis 4.0 AT Long (236 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Regular Cab pickup 2-doors, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 360Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3956cm3 |
| Dzinēja jauda | 236bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 5809mm |
| Platums | 2029mm |
| Augstums | 1925mm |
| Garenbāze | 3700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1725mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1725mm |
| Klīrenss | 259mm |
| Pašmasa | 2091kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720 to 850km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.