Šis 1.3 MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Toyota ražoja no 2008 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 128Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1329cm3 |
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 72.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3930mm |
| Platums | 1725mm |
| Augstums | 1525mm |
| Garenbāze | 2460mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 305litre |
| Pašmasa | 1195kg |
| Pilnā masa | 1590kg |
| Darba tilpums | 395kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 673litre |
| Permitted road-train weight | 2390kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 840km |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Trailing arms, Transverse torsion bars |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pilsētā | 8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.