Šis 2.7 AT (185 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Toyota ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4833mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2775mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1635mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1640mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pašmasa | 1860kg |
| Pilnā masa | 2340kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 975litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1988litre |
| Darba tilpums | 480kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1090/1250kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2694cm3 |
| Dzinēja jauda | 185bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 105mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 247Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 67litre |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 940km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 14.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.