Šis 2.2 D-4D AT (152 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 339Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2231cm3 |
| Dzinēja jauda | 152bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 2 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4440mm |
| Platums | 1791mm |
| Augstums | 1618mm |
| Garenbāze | 2779mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1544mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1740litre |
| Pašmasa | 1595kg |
| Pilnā masa | 2260kg |
| Darba tilpums | 665kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 484litre |
| Permitted road-train weight | 3560kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 195km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 030km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.