Šis 1.3 MT (86 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Sedans, ko Toyota ražoja no 2010 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Darba tilpums | 1299cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 86bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 121Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 73.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4300mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1490mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1465mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Pašmasa | 1070kg |
| Pilnā masa | 1500kg |
| Darba tilpums | 430kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 475litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 475litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.