Šis 1.5 MT (109 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Toyota ražoja no 2006 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 141Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 84.7mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4300mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 400litre |
| Pašmasa | 1020kg |
| Pilnā masa | 1520kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 475litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 650km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.