Šis 1.8 AT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts V50 Sedans, ko Toyota ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 171Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1794cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4670mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1510mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 860km |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.