Šis 2.0 CVT (155 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1986cm3 |
| Dzinēja jauda | 155bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 4640mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1850mm |
| Garenbāze | 2825mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1475mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1650kg |
| Pilnā masa | 2035kg |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Vidējais | 8.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.