Šis 1.8 AT 4WD (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 1 000km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 1794cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 161Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 91.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4550mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1590mm |
| Garenbāze | 2750mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1400kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.