Šis 1.4 D MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Toyota ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1364cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 2 800 RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3880mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1700mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2160litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Pašmasa | 1045kg |
| Pilnā masa | 1530kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 760 to 1 050km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 6.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.9 litri / 100km |
| Vidējais | 5.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.