Šis 1.3 6MT (99 hp) dzinējs tika uzstādīts U Hečbeks (5 durvis), ko Toyota ražoja no 2011 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3885mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1520mm |
| Garenbāze | 2510mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1065kg |
| Pilnā masa | 1470kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 442litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 442litre |
| Darba tilpums | 305kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1329cm3 |
| Dzinēja jauda | 99bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 72.5mm |
| Virzuļa gājiens | 80.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 890km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.4m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 8.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.