Šis 1.6 TDI DSG L2 (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Tramper minivan 5-doors, ko Volkswagen ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 910 to 1 130km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 250 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4876mm |
| Platums | 2062mm |
| Augstums | 1831mm |
| Garenbāze | 3006mm |
| Klīrenss | 156mm |
| Pašmasa | 1709kg |
| Pilnā masa | 2280kg |
| Darba tilpums | 571kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3030litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1175/1230kg |
| Loading height | 575mm |
| Cargo compartment volume | 3.2m3 |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 6.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.