Šis 1.4 MT (80 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Minivan 4-doors, ko Volkswagen ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 900km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 151km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Darba tilpums | 1390cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 80bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4405mm |
| Platums | 1794mm |
| Augstums | 1833mm |
| Garenbāze | 2682mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1537mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1531mm |
| Klīrenss | 176mm |
| Pašmasa | 1494kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2850litre |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.