Šis 2.0 TDI MT 4Motion (110 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Maxi minivan 5-doors, ko Volkswagen ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 760 to 1 030km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.3second |
| Darba tilpums | 1968cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4878mm |
| Platums | 1793mm |
| Augstums | 1863mm |
| Garenbāze | 3006mm |
| Klīrenss | 152mm |
| Pašmasa | 1690kg |
| Pilnā masa | 2280kg |
| Darba tilpums | 590kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 4030litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1220/1200kg |
| Permitted road-train weight | 3780kg |
| Loading height | 624mm |
| Cargo compartment volume | 4.1m3 |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.