Šis 1.6 TDI MT (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Minivan 5-doors, ko Volkswagen ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Platums | 1793mm |
| Garums | 4408mm |
| Augstums | 1792mm |
| Garenbāze | 2682mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 750litre |
| Klīrenss | 125mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3030litre |
| Pašmasa | 1574kg |
| Pilnā masa | 2264kg |
| Darba tilpums | 742kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1075/1100kg |
| Loading height | 576mm |
| Cargo compartment volume | 3.2m3 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 920 to 1 150km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 7.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.