Šis 2.0 TDI MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts T5 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 310km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.8second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2700RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4890mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1949mm |
| Garenbāze | 3000mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1628mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1628mm |
| Klīrenss | 165mm |
| Pašmasa | 2017kg |
| Pilnā masa | 2850kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1210litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 4525litre |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.