Šis 1.4 MT (83 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Volkswagen ražoja no 2003 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 980km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.8second |
| Darba tilpums | 1430cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 83bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 118Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76.7mm |
| Virzuļa gājiens | 77.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3815mm |
| Platums | 1610mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1358mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.