Šis 1.8 G60 AT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Volkswagen ražoja no 1988 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4050mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1310mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 235litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 235litre |
| Pašmasa | 1118kg |
| Pilnā masa | 1505kg |
| Darba tilpums | 387kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 222km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 650km |
| Izmešu standarts | EURO I |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | The rod connecting the levers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.