Šis 2.0 BiTDI MT L1 30swb (163 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Chassis 2-doors, ko Volkswagen ražoja no 2011 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 20 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 830 to 970km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 152km/h |
| Darba tilpums | 1968cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 163bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 250 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5300mm |
| Platums | 1990mm |
| Augstums | 2360mm |
| Garenbāze | 3250mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1732mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1738mm |
| Klīrenss | 176mm |
| Pašmasa | 1695kg |
| Pilnā masa | 3000kg |
| Darba tilpums | 990kg |
| Virsbūves tips | Chassis |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.