Šis 2.0 TDI MT L2H3 35mwb (109 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Van, ko Volkswagen ražoja no 2011 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 58 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Cargo compartment volume | 11.5m3 |
|---|---|
| Loading height | 670mm |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 3265x1940x2140mm |
| Darba tilpums | 910kg |
| Pilnā masa | 3500kg |
| Pašmasa | 2101kg |
| Klīrenss | 176mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1716mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1710mm |
| Garenbāze | 3665mm |
| Augstums | 2940mm |
| Platums | 1993mm |
| Garums | 5905mm |
| Sēdvietas | 2 |
| Virsbūves tips | Van |
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Starpdzesētājs | Jā |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 250 RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Darba tilpums | 1968cm3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais ātrums | 143km/h |
|---|---|
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 930km |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Apgriešanās rādiuss | 13.6m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.