Šis 2.5 TDI Shiftmatic L2H1 50mwb (109 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko Volkswagen ražoja no 2006 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 95 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 860km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 147km/h |
| Darba tilpums | 2461cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 13.6m |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 5905mm |
| Platums | 1993mm |
| Augstums | 2415mm |
| Garenbāze | 3665mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1732mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1738mm |
| Pilnā masa | 5000kg |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.