Šis 1.1 Formel E MT (50 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Volkswagen ražoja no 1977 līdz 1981. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 36litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 144km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Darba tilpums | 1093cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 50bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 80Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3300RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 69.5mm |
| Virzuļa gājiens | 72mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3915mm |
| Platums | 1559mm |
| Augstums | 1349mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1300mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1311mm |
| Klīrenss | 95mm |
| Pašmasa | 700kg |
| Pilnā masa | 1130kg |
| Darba tilpums | 430kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 425litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 425litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, On triangular wishbones |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.