Šis 1.4 TSI MT (122 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kabriolets, ko Volkswagen ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4423mm |
| Platums | 1791mm |
| Augstums | 1444mm |
| Garenbāze | 2578mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1547mm |
| Klīrenss | 142mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 205litre |
| Pašmasa | 1497kg |
| Pilnā masa | 1920kg |
| Darba tilpums | 423kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1000/970kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1390cm3 |
| Dzinēja jauda | 122bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76.5mm |
| Virzuļa gājiens | 75.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 198km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 1 040km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Pilsētā | 10 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.