Šis 2.0 FSI MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Volkswagen ražoja no 2006 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4407mm |
| Platums | 1791mm |
| Augstums | 1443mm |
| Garenbāze | 2578mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1545mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1553mm |
| Klīrenss | 106mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 205litre |
| Pašmasa | 1556kg |
| Pilnā masa | 1950kg |
| Darba tilpums | 394kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 850km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Pilsētā | 13.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.