Šis 1.4 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Volkswagen ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1660mm |
| Garums | 3828mm |
| Augstums | 1544mm |
| Garenbāze | 2465mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1428mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1016litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1424mm |
| Pašmasa | 1012kg |
| Pilnā masa | 1520kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1390cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 124Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2750RPM |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 167km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 890km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.