Šis 1.6 MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks, ko Volkswagen ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 500km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 186km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.8second |
| Darba tilpums | 1599cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 3 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3804mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1544mm |
| Garenbāze | 2462mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1428mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1424mm |
| Pašmasa | 998kg |
| Pilnā masa | 1480kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1016litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 17.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.