Šis 2.0 MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts G1 [Restyling] GTI hatchback 3-doors, ko Volkswagen ražoja no 1987 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.3second |
| Darba tilpums | 1994cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 166Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 77.4mm |
| Virzuļa gājiens | 81mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.7m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 3810mm |
| Platums | 1600mm |
| Augstums | 1363mm |
| Garenbāze | 2358mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1350mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1365mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 750kg |
| Pilnā masa | 1170kg |
| Darba tilpums | 420kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.