Šis 1.0 MT (65 hp) dzinējs tika uzstādīts G3 Hečbeks (5 durvis), ko Volkswagen ražoja no 2000 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 51litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 850km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 157km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.3second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 65bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 89Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 72mm |
| Virzuļa gājiens | 61.2mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3816mm |
| Platums | 1621mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2468mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1388mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1384mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 905kg |
| Pilnā masa | 1410kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1013litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dampers, Shortened coil springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.