Šis 1.0 MT (72 hp) dzinējs tika uzstādīts G5 Hečbeks, ko Volkswagen ražoja no 2008 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 630km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 169km/h |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 72bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 76Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3860RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 74.5mm |
| Virzuļa gājiens | 76.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3839mm |
| Platums | 1656mm |
| Augstums | 1451mm |
| Garenbāze | 2465mm |
| Pašmasa | 934kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.