Šis 1.8 AT (98 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Volkswagen ražoja no 1974 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3820mm |
| Platums | 1610mm |
| Augstums | 1412mm |
| Garenbāze | 2400mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1392mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1347mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1015kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1781cm3 |
| Dzinēja jauda | 98bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 143Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.1litre |
| Maksimālais ātrums | 161km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.4second |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.3m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 12.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.