Šis 1.8 MT (98 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Country crossover, ko Volkswagen ražoja no 1983 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 650km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 163km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 98bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 143Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4255mm |
| Platums | 1705mm |
| Augstums | 1555mm |
| Garenbāze | 2475mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1442mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1220kg |
| Pilnā masa | 1640kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1230litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 870/810kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.