Šis 1.8 16v Kat MT (129 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation GTI hatchback 5-doors, ko Volkswagen ražoja no 1983 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 129bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3985mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1405mm |
| Garenbāze | 2475mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1427mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1422mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 950kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 345litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 345litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.