Šis 1.3 MT (55 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Hečbeks (3 durvis), ko Volkswagen ražoja no 1983 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 17 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3985mm |
| Platums | 1665mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2475mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1413mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1408mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 345litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 345litre |
| Pašmasa | 890kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1272cm3 |
| Dzinēja jauda | 55bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 72mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 94Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3300RPM |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 151km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16second |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.