Šis 1.8 MT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Rallye hatchback 3-doors, ko Volkswagen ražoja no 1983 līdz 1992. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Darba tilpums | 1763cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4035mm |
| Platums | 1700mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1437mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Pašmasa | 1195kg |
| Pilnā masa | 1640kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1230litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.