Šis 1.8 MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Kabriolets, ko Volkswagen ražoja no 1991 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4020mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2475mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1464mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1428mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 448litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Pašmasa | 1230kg |
| Pilnā masa | 1580kg |
| Darba tilpums | 350kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1781cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 172km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Pilsētā | 13.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.