Šis 518i MT (102 hp) variklis buvo montuojamas E12 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 1976m. iki 1981m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.34litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.58litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 840km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 167km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.2second |
| Tūris / talpa | 1766cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Sukimo momentas | 135Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4620mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1425mm |
| Važiuoklės bazė | 2636mm |
| Priekinė ašis | 1406mm |
| Galinė ašis | 1442mm |
| Prošvaisa | 139mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Tūris / talpa | 390kg |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Maks. bagažinės talpa | 440litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 15 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.