Šis 2.0 HDI MT (109 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 80litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.2second |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 360km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2395kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Prošvaisa | 130mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3300litre |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Ilgis | 4455mm |
| Plotis | 1820mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
| Kėbulas | Minivenas |
| Įpurškimas | Common Rail |
|---|---|
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Variklio galia | 109bhp |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Pavarų skaičius | 5 |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
| Miestas | 10.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.