Šis 2.0 HDI MT (109 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Citroen ražoja no 1997 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.2second |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Degviela | Dīzelis |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 910 to 1 360km |
| Pilnā masa | 2395kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1595kg |
| Klīrenss | 130mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Garenbāze | 2825mm |
| Augstums | 1715mm |
| Garums | 4455mm |
| Platums | 1820mm |
| Sēdvietas | 8 |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Pārnesumu skaits | 5 |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.