Šis 2.0 MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Citroen ražoja no 1997 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Garums | 4454mm |
|---|---|
| Platums | 1812mm |
| Sēdvietas | 8 |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Garenbāze | 2823mm |
| Augstums | 1710mm |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Pilnā masa | 2360kg |
| Pašmasa | 1560kg |
| Klīrenss | 130mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Maksimālais ātrums | 187km/h |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 95 RON |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.5litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 1 050km |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
|---|---|
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4100RPM |
| Pilsētā | 16.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.