Šis 1.8 MT (99 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Citroen ražoja no 1997 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Degviela | 95 RON |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.2second |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 930km |
| Pilnā masa | 2085kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1455kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3300litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1534mm |
| Garenbāze | 2823mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garums | 4454mm |
| Platums | 1812mm |
| Sēdvietas | 8 |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Klīrenss | 130mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Wishbone |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
|---|---|
| Virzuļa gājiens | 81.4mm |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 750RPM |
| Dzinēja jauda | 99bhp |
| Darba tilpums | 1762cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.